28.11.2019
Pierwsi uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie oraz z Zespołu Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie rozpoczęli indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, których celem jest uzyskanie podstawowych informacji o potencjale osobowym uczniów (odnośnie ich predyspozycji, kwalifikacji, zdolności) oraz doradztwo edukacyjne i zawodowe pod kątem planowania kariery i funkcjonowania na rynku pracy .

28.10.2019
Pracownia kosmetyczna w Zespole Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie wzbogaciła się o nowy sprzęt. Dostarczono do niej dermatoskop, chłodziarkę, szafki, sterylizator UV, autoklaw , fotele, stołki, lampy, mikrodermabrazję, mezoterapię bezigłową, urządzenia RF, dodatki kosmetyczne, maski do twarzy, stoliki, głowicę ciepło-zimno, frezarki do manicure, elektrostymulator.

25.10.2019
Rozpoczęto w ramach projektu doposażać pracownie w Zespole Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie. Pierwsza pracownia jaka wzbogaciła się o nowy sprzęt to pracownia gastronomiczna. Do szkoły dostarczono sprzęt AGD oraz elementy wyposażenia kuchni.

04.10.2019
Doposażenia pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół Technicznych w Pleszewie zostało zakończone. Do pracowni dostarczono blendery, stół z płytą, sprzęt AGD, tablice, elementy wyposażenia kuchni, piec konwercyjno-parowy, chłodziarkę z zamrażarką.

30.08.2019
Doposażenie pracowni logistycznej w Zespole Szkół Technicznych w Pleszewie zostało zakończone. Do pracowni dostarczono 25 komputerów stacjonarnych wraz z oprogramowaniem biurowym i magazynowym (oraz szkoleniem dla nauczycieli w zakresie obsługiwania oprogramowania magazynowego wraz z przekazaniem im materiałów dydaktycznych stanowiących element w/w szkolenia), sprzęt biurowy na 1 stanowisko nauczyciela, drukarki kodów kreskowych wraz z czytnikami oraz tablice.